Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ #1447. Τρυπα στο οδοστρωμα
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 20 μέρες

Περιγραφή

Μετα απο την Αστυνομικη σχολη , σρο δρομο προς το Ευμοιρο, εχει υποχωρήσει ενα μικρο μέρος πυ οδοστρωματος αλλα απο κατω φαινεται οτι εχει ενα αρκετα μεγαλυτερο κενο.

Φωτογραφίες

Unnamed Road, Xanthi 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ

πριν 20 μέρες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 10 μέρες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 10 μέρες