Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ #1446. ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΛΑΚΟΥΒΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΑΗ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 11 μήνες

Περιγραφή

Υπάρχει εδώ και 15 ημέρες λακούβα πριν τη διασταύρωση Κοραη με Μαραθώνος, λόγω πρόκλησης βλάβης του συνεργείου ασφαλτόστρωσης , ήρθε συνεργείο της ΔΕΥΑΞ έριξε αμμοχαλικο και άρχισε να υποχωρεί με αποτέλεσμα να φθείρονται τα οχήματα κατά τη διέλευση. Παρακαλώ για την άμεση επέμβαση και αποκατάσταση του οδοστρώματος.

Φωτογραφίες

Korai 57, Xanthi 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

πριν 11 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 11 μήνες
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.