Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΣΗΜΑΝΣΗ #1441. Έλλειψη σήμανσης - στροφή λεωφορείου στη Μιαούλη
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο

Περιγραφή

Λόγω της έλλειψης πινακίδας προειδοποίησης στροφής λεωφορείου, παρκάρουν οχήματα με αποτέλεσμα να μπλοκάρουν σχεδόν καθημερινά τα λεωφορεία, έχω απευθύνει και εγώ προσωπικά και οι γείτονες επίσημα στον Δήμο χωρίς αποτέλεσμα παλιότερα.

Φωτογραφίες

Μιαούλη 27, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΣΗΜΑΝΣΗ

πριν ένα χρόνο
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα χρόνο
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.