Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ #1440. Τρύπα & κενό κάτω από το οδόστρωμα
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 25 μέρες

Περιγραφή

Τρύπα & κενό κάτω από το οδόστρωμα μπροστά στην "ΠΗΓΗ" θερμουδραυλικών.


Unnamed Road, Xanthi 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

πριν 25 μέρες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 24 μέρες