Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΦΩΤΙΣΜΟΣ #1428. Φωτισμός στις οδούς Ποντίων - Υπ.Τριανταφυλλίδη
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο

Περιγραφή

Καλησπέρα, θα ήθελα να ενημερώσω ότι εδώ και μια εβδομάδα οι δρόμοι Ποντίων και Υπιάτρου Τριανταφυλλίδη δεν έχουν φωτισμό .. καμία από τις κολώνες δεν ανάβει. Παρακαλώ να επιληφθείτε του θέματος! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.


Ποντίων Ξάνθη 67100 , Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΦΩΤΙΣΜΟΣ

πριν ένα χρόνο
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα χρόνο
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν ένα χρόνο
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.