Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ #1427. Προβληματικό οδόστρωμα στην Παλιά Μορσίνη
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα

Περιγραφή

Προβληματικό οδόστρωμα (σε αρκετό μήκος ο δρόμος είναι στρωμένος ο μισός με άσφαλτο και ο μισός με τσιμέντο σε άσχημη κατάσταση),στην αρχή του προβληματικού τμήματος υπάρχει λακκούβα σε όλο το πλάτος του δρόμου,η κατάσταση αυτή είναι χρόνια. Αυτή είναι η δεύτερη ανάρτηση για το συγκεκριμένο θέμα,η πρώτη έγινε προ διμήνου και ατύχησε...


Επαρχιακή Οδός Ξάνθης-Τοξοτών 5, Παλαιά Μορσίνη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

πριν ένα μήνα
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα μήνα