Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #1425. Έλλειψη κάδων ανακύκλωσης πλησίον των ΚΤΕΛ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα

Περιγραφή

Δεν υπάρχουν κάδοι ανακύκλωσης ανάμεσα στο κατάστημα "Το Σπιτικό" και τα Υπεραστικά ΚΤΕΛ. Υπάρχουν 3 συμβατικοί κάδοι αλλά κανένας κάδος ανακύκλωσης. Οι μαγαζάτορες της περιοχής πετάνε τα ανακυκλώσιμα στους απλούς κάδους.....


Dimokritou 15a, Xanthi 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν ένα μήνα
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 24 μέρες
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 10 μέρες