Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ #1420. Κατεστραμμένο πεζοδρόμιο στην Ιπποκράτους
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο

Περιγραφή

Σε πολλά σημεία σε πεζοδρόμια της οδού Ιπποκράτους και κυρίως στην κεντρική νησίδα παρατηρείται σήκωμα της τσιμεντόστρωσης. Μάλλον οφείλεται στο ριζικό σύτημα των δέντρων που φυτεύτηκαν εκεί πριν πολλά χρόνια. Κάθε μέρα περπατάει όλη η Ξάνθη εκεί. Πολλές φορές μητέρες με καρότσια. Μεγάλος ΚΙΝΔΥΝΟΣ εξαιτίας του αριθμού των διερχόμενων πεζών.

Φωτογραφίες

Ιπποκράτους, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ

πριν ένα χρόνο
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα χρόνο
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.