Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΦΩΤΙΣΜΟΣ #1401. Ελλιπής φωτισμός στην Υδραγωγείου
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο

Περιγραφή

Δεν υπάρχει φωτισμός στο τέρμα της οδού Υδραγωγείου, στα Μουσουλμανικά Νεκροταφεία Παλιάς Πόλης. Παρακαλούμε για την άμεση αποκατάσταση του προβλήματος.

Φωτογραφίες

Υδραγωγείου, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΦΩΤΙΣΜΟΣ

πριν ένα χρόνο
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα χρόνο
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν ένα χρόνο
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.