Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #1373. Πάρκο στην περιοχή στρατοδικείου
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν 4 μήνες

Περιγραφή

Γεια σας, στην περιοχή του στρατοδικείου - ΔΕΥΑΞ υπάρχει ένα πάρκο το οποίο έχει και ένα γήπεδο. Στο γήπεδο η παρούσα Δημοτική Αρχή πριν μερικά χρόνια έβαλε πόρτα και λουκέτο για να μην μπαίνουν αυτοκίνητα και κάνουν φθορές στο γήπεδο (λακκούβες από σπιναρίσματα) και επίσης μάλλον και για άλλους λόγους... Κάποια στιγμή το λουκέτο αφαιρέθηκε και έκτοτε η πόρτα είναι ανοιχτή με αποτέλεσμα να εισέρχονται στο χώρο αυτοκίνητα. Επίσης περιμετρικά του γηπέδου υπάρχουν σκουπίδια λόγω του ότι μερικοί δημότες της πόλης δεν μπορούν να καταλάβουν ότι ο χώρος αυτός δεν είναι χωματερή. Θα σας παρακαλούσα να βάλετε ένα λουκέτο στην πόρτα ώστε να μην εισέρχονται στο χώρο αυτοκίνητα (για τους πεζούς υπάρχει δίπλα στην πόρτα κενό για να εισέρχονται στο χώρο) και να στείλετε την υπηρεσία καθαριότητας να καθαρίσει τον χώρο καθώς τα σκουπίδια εκτός από εστία μόλυνσης είναι και εστίες ανάφλεξης φωτιάς το καλοκαίρι. Τέλος καλό θα ήταν να τοποθετήθει κάποια ενημερωτική πινακίδα. Ευχαριστώ

Φωτογραφίες

Μητροπολίτου Αντωνίου 35A, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν 4 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 μήνες