Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ #1350. Εγκαταλελειμμενο τρακαρισμενο οχημα στην Παλαια Xρυσα
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 7 μήνες

Περιγραφή

Στην οδο κικκωνον εγκαταλελειμμένο τρακαρισμενο οχημα στην ακρη του δρομου....

Φωτογραφίες

Ξάνθου 33, Χρύσα 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ

πριν 7 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 μήνες
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.