Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΣΗΜΑΝΣΗ #1291. Καμμένο πράσινο φανάρι
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν 5 μήνες

Περιγραφή

Φανάρι που δεν ανάβει το πράσινο στον κόμβο του ΑΒ Βασιλόπουλου με κατεύθυνση προς το κέντρο της πόλης.


Μιχαηλίδη Τριαντάφυλλου, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΣΗΜΑΝΣΗ

πριν 5 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 5 μήνες