Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΦΩΤΙΣΜΟΣ #1282. Δημοτικός φωτισμός
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο

Περιγραφή

Καμμένη λάμπα σε ξύλινη κολόνα στην οδό Τζαβέλλα Νο11.


Τζαβέλλα 11, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΦΩΤΙΣΜΟΣ

πριν ένα χρόνο
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα χρόνο
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν ένα χρόνο