Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΦΩΤΙΣΜΟΣ #1271. Καμμένη λάμπα στην Αιγαίου
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Δημιουργήθηκε: πριν 9 μήνες

Περιγραφή

Καμμένη λάμπα δημοσίου φωτισμού στην οδό Αιγαίου Νο8. Πρόσφατα αντικαταστάθηκε. Δούλεψε 1 εβδομάδα και ξανακάηκε.


Αιγαίου 8, Χρύσα 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΦΩΤΙΣΜΟΣ

πριν 9 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 9 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 9 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 8 μήνες
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.