Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ #1267. Εγκαταλελειμμένο όχημα στην Απόλλωνος (όπισθεν του LIDL)
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 6 μήνες

Περιγραφή

Υπάρχει από τον Σεπτέμβριο ένα εγκαταλελειμμένο φορτηγάκι στην οδό Απόλλωνος Νο21. Αποτελεί εστία μικροβίων και μούχλας. Ακόμη, είναι σταθμευμένο πάνω σε θέση αναπήρων, η οποία δεν μπορεί να αξιοποιηθεί καταλλήλως.


Απόλλωνος 21, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ

πριν 6 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 6 μήνες