Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΣΗΜΑΝΣΗ #1266. Λείπει το STOP στην Ξάνθου, Παλαιά Χρύσα
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν 6 μήνες

Περιγραφή

Το σήμα STOP που υπήρχε στην γωνία Ξάνθου και Εγνατίας (δρόμος Νοσοκομείου) έχει φύγει λόγω του αέρα. Παρακαλώ να γίνουν οι απαραίτητες διαδικασίες.

Φωτογραφίες

Ξάνθου 20, Χρύσα 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ

πριν 6 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 6 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 6 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 5 μήνες