Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΣΗΜΑΝΣΗ #1265. Λείπει το STOP στην Σπανδωνίδη, Χρύσα
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν 8 μήνες

Περιγραφή

Το σήμα STOP που υπάρχει στην γωνία Σπανδωνίδη και Παπάγου στην Χρύσα (δίπλα στον φούρνο) έχει ξεβιδωθεί και πέσει στο πεζοδρόμιο με αποτέλεσμα να υπάρχει κίνδυνος πρόκλησης ατυχήματος. Παρακαλώ να γίνουν οι απαραίτητες διαδικασίες.

Φωτογραφίες

Papagou Alexandrou 62, Chrisa 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΣΗΜΑΝΣΗ

πριν 8 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 8 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 8 μήνες
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.