Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ #1263. Κατεστραμμένο πλακόστρωτο στην οδό Λαχανά Παλιά Πόλη
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 4 μήνες

Περιγραφή

Οδός Λαχανά, στην ανηφόρα, στη στροφή του τεμένους ακριβώς μπροστά απο τους κάδους απορριμάτων απο τις πρόσφατες βροχές έχουν μετακινηθεί οι πέτρες του πλακόστρωτου οδοστρώματος. Λόγω του οτι τα οχήματα πρέπει να παίρνουν ανοιχτά τη στροφή υποχρεώνονται να πέφτουν στη λακούβα. Εχουν πάθει ζημιές πολλά αυτοκίνητα. Παρακαλούμε για την άμεση αποκατάσταση.

Φωτογραφίες

Λαχανά 8, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

πριν 4 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 4 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 4 μήνες