Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ #1249. Χαλασμένοι δρόμοι στο χωριό της Λευκής
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 10 μήνες

Περιγραφή

Χαλασμένους δρόμους έχει αποκτήσει από το 2013 η Λευκή ένα μικρό χωριό της Ξάνθης. Uα σας παρακαλούσαμε να αντιληφθείτε το πρόβλημα καθώς και επέμβετε όσο το δυνατόν πιο γρήγορα για είδη έχουνε γίνει πολλά ατυχήματα.

Φωτογραφίες

Unnamed Road, Leiki 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Initial commit at category ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

πριν 10 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 9 μήνες
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.