Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΦΩΤΙΣΜΟΣ #1248. Καμμένη λάμπα σε κολώνα φωτισμού
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες

Περιγραφή

Επι της οδού Αλεξανδρου Παπαγου 15 υπαρχει λάμπα που δεν βγάζει σχεδόν καθόλου φως και χρήζει αντικατάστασης.

Φωτογραφίες

Επαρχιακή Οδός Ξάνθης-Τοξοτών 15, Χρύσα 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΦΩΤΙΣΜΟΣ

πριν 2 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 2 μήνες