Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #1224. Aπομάκρυνση κομμένων κλαδιών δάφνης στη Βιζυηνού
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες

Περιγραφή

Kομμένα κλαδιά καλύπτουν το πεζοδρόμιο της οδού Βιζυηνού No24. Επείγει η απομάκρυνσή τους για την αποφυγή τυχόν ατυχήματος (στενός δρόμος)


Βιζυηνού 24, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν 2 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 2 μήνες