Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ #122. Κατεστραμμένο πεζοδρόμιο στο Κολυμβητήριο
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 4 χρόνια

Περιγραφή

Κατεστραμμένο πεζοδρόμιο, το οποίο βρίσκεται κοντά στην είσοδο για το Κολυμβητήριο.

Φωτογραφίες

Taxiarchon 3, Xanthi 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ

πριν 4 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 4 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 4 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.