Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΣΗΜΑΝΣΗ #1208. ΚΟΛΩΝΑΚΙΑ ΑΝΔ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ & ΚΑΒΑΛΑΣ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν 11 μήνες

Περιγραφή

Στη γωνία Ανδρέου Δημητρίου και Καβάλας μπροστά ακριβώς από το φανάρι απαιτείται τοποθέτηση από κολωνάκια διότι σταθμεύουν συνεχώς παράνομα αυτοκίνητα μπροστά από το πεζοδρόμιο εμποδίζοντας τη διέλευση και κάθοδο από το πεζοδρόμιο πεζών και καροτσιών με βρέφη.


Ανδρέου Δημητρίου 35-37, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΣΗΜΑΝΣΗ

πριν 11 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 11 μήνες
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.