Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΣΗΜΑΝΣΗ #1180. Βελτίωση σήμανσης STOP
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα

Περιγραφή

Υπάρχει η ανάγκη για βελτίωση της σήμανσης stop με τοποθέτηση πιο μεγάλης πινακίδας και σήμανση/αναγραφή στο οδόστρωμα του συμβόλου stop στη θέση δίπλα στο περίπτερο στη Δημοτική αγορά στην Οδό Ηρώων.


Κων/νου Μπένη 77, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΣΗΜΑΝΣΗ

πριν ένα μήνα
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα μήνα