Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #1178. Πολλά σκουπίδια δίπλα από παλιό και εγκατελελειμμενο σπίτι
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα

Περιγραφή

Επί της οδού 28η Οκτωβρίου βρίσκεται ένας χώρος όπου έχει πάρα πολλά σκουπίδια. Θυμίζει περισσότερο χυτά πάρα πράσινο οικόπεδο. Εκτός από το θέμα της υγείας δείχνει και άσχημη εικόνα για την πόλη διότι βρίσκεται ακριβώς στην είσοδο της πόλης. Σε περίπτωση όπου ο δήμος δεν μπορεί να κάνει κάτι (αν είναι ιδιωτικός χώρος) παρακαλώ να ενημερωθεί η αρμόδια υπηρεσία ή να ενημερωθεί ιδιοκτήτης.

Φωτογραφίες

28ης Οκτωβρίου 311, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν ένα μήνα
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα μήνα