Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ #1177. ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΔΕΝΔΡΟΥ ΑΠΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα

Περιγραφή

Στην αρχή της οδού 12 Αποστόλων στην Ξάνθη, υπάρχει δρόμος (Πάροδος 12 Αποστόλων) που ενώνει την οδό 12 Αποστόλων με την Μπρωκούμη. Στον δρόμο αυτό υπάρχει ένας πλάτανος που σε λίγο καιρό θ' αρχίσει να παρουσιάζει προβλήματα στις διπλανές οικοδομές. Τα κλαδιά του πλάτανου σε μικρό διάστημα θα βρίσκονται πάνω στα μπαλκόνια των οικοδομών και οι ρίζες του δένδρου θα δημιουργήσουν προβλήματα στα υπόγεια των κτιρίων και τον δρόμο. Η Τροχαία Ξάνθης έχει τοποθετήσει πινακίδες που δείχνουν στα οχήματα την πορεία που πρέπει να ακολουθήσουν όταν πλησιάσουν στην συμβολή του δρόμου αυτού με την οδό 12 Αποστόλων και Μπρωκούμη. Παρακαλώ να μεριμνήσετε για την απομάκρυνση του δένδρου ή την κοπή του, πριν αρχίσουν να παραπάνω προβλήματα.

Φωτογραφίες

12 Αποστολών 7, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

πριν ένα μήνα
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα μήνα