Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #1172. Κάδοι απορριμμάτων στη Βιζυηνού
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα

Περιγραφή

Έχουν περάσει δύο εβδομάδες και δεν είδαμε καμία κίνηση για το θέμα με τους κάδους στην οδό Βιζυηνού, ο κόσμος αφήνει τα σκουπίδια πάνω στο πεζοδρόμιο εκεί που ήταν παλιά οι κάδοι σαν ένδειξη διαμαρτυρίας.


Βιζυηνού 18, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν ένα μήνα
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα μήνα
Location

Απαντήθηκε

Οι κάδοι απορριμμάτων μετακινήθηκαν σε μικρή απόσταση, από το Τμήμα Καθαριότητας και Ανακύκλωσης του Δήμου μας, με σκοπό την καλύτερη εξυπηρέτηση του συνόλου των κατοίκων της περιοχής. Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας.

πριν ένα μήνα