Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #1170. Επιδιόρθωση κάδου απορριμμάτων
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα

Περιγραφή

Ανάγκη επιδιόρθωσης του κάδου απορριμμάτων στη διασταύρωση Σπανδωνίδη-Πίνδου. Έχει φύγει/σπάσει το καπάκι από το σώμα του κάδου.


Πίνδου 9, Χρύσα 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν ένα μήνα
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα μήνα