Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΦΩΤΙΣΜΟΣ #1164. Kαμένη λάμπα στην Αγ. Ειρήνη
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο

Περιγραφή

Aπέναντι από το κηροπλαστείο της Ι. Μ. Αγίας Ειρήνης δεν ανάβει η λάμπα. Επειδή αυτή αντικαταστάθηκε πριν από 30 μέρες και σταμάτησε και πάλι να λάμπει, μήπως υπάρχει πρόβλημα με την ασφάλεια και όχι με τον λαμπτήρα;


Αγίας Ειρήνης 9, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΦΩΤΙΣΜΟΣ

πριν ένα χρόνο
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα χρόνο
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα χρόνο
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα χρόνο
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν ένα χρόνο
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.