Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ #1150. Εγκαταλελειμμένο όχημα στην οδό Τυρολόης
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες

Περιγραφή

Στην οδό Τυρολόης 7 (απέναντι από τον Σκλαβενίτη) υπάρχει ένα εγκαταλελειμμένο όχημα, εδώ και πολύ καιρό. Αποτελεί εστία μόλυνσης, καθώς έχουν συσσωρευτεί γύρω από αυτό πολλά σκουπίδια.


Τυρολόης 7, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ

πριν 2 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 μήνες