Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΦΩΤΙΣΜΟΣ #1132. Φωτισμός πάρκου Ν. Μορσίνης
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο

Περιγραφή

Σε αρκετούς από τους στύλους φωτισμού του πάρκου της Ν. Μορσίνης λείπει το γυαλί με αποτέλεσμα να βραχυκυκλώνουν τα φώτα με την πρώτη βροχή ή υγρασία. Το αίτημα έχει υποβληθεί ξανά, εμφανίζεται ως διεκπεραιωμένο ενώ δεν έχει τοποθετηθεί κανένα γυαλί στους στύλους φωτισμού.


Unnamed Road, Nea Morsini 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΦΩΤΙΣΜΟΣ

πριν ένα χρόνο
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα χρόνο
Location

Απαντήθηκε

Καλύμματα φωτιστικών έχουν προβλεφθεί στην προσεχή προμήθεια ηλεκτρολογικού υλικού του Δήμου μας, έπειτα από αυτοψία του αρμόδιου Τμήματος της Υπηρεσίας μας στο συγκεκριμένο σημείο. Η αποκατάσταση των καλυμμάτων στα φωτιστικά του πάρκου θα πραγματοποιηθεί έπειτα από την παραλαβή του ηλεκτρολογικού υλικού. Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας.

πριν 11 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 11 μήνες
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.