Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΣΗΜΑΝΣΗ #1124. Κατεστραμμένος φωτεινός σηματοδότης
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες

Περιγραφή

Στη διασταύρωση της επέκτασης της οδού Σαρδεων με κάθετη οδό από την Κυψέλη προφανώς κτυπήθηκε από τον καθρέπτη διερχόμενου φορτηγού .

Φωτογραφίες

Πανόρμου, Αθήνα 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΣΗΜΑΝΣΗ

πριν 2 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 2 μήνες