Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ #1120. ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες

Περιγραφή

Το οδόστρωμα επί της παρόδου Κουντουριώτου είναι ολοσχερώς κατεστραμμένο. Πρόσφατα έγιναν εργασίες βελτίωσης στου παράπλευρους δρόμους αλλά παραλήφθηκε ο εν λόγω δρόμος. Παρακαλώ για την άμεση αποκατάσταση.

Φωτογραφίες

Κουντουριώτου 45, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

πριν 3 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 2 μήνες