Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #1118. ΚΑΔΟΣ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες

Περιγραφή

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΔΟΥ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ 5ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ ΑΝΥΨΩΣΗΣ ΚΑΠΑΚΙΟΥ... ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ.


Βλαχοπούλου Σταύρου 2, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν 3 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 μήνες
Location

Απαντήθηκε

Ο συγκεκριμένος κάδος διαθέτει καπάκι και επομένως διασφαλίζονται οι συνθήκες υγιεινής που απαιτούνται κατά τη συλλογή των απορριμμάτων. Σας ενημερώνουμε ότι οι φθαρμένοι – κατεστραμμένοι κάδοι απορριμμάτων αντικαθίστανται σταδιακά, ώστε να καλυφθούν οι ανάγκες στο σύνολο του Δήμου μας, με σκοπό την βελτίωση της καθημερινότητας και της ποιότητας ζωής όλων των πολιτών. Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας.

πριν 3 μήνες