Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΣΗΜΑΝΣΗ #1110. Τα φανάρια του Ευμοίρου δεν λειτουργούν
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες

Περιγραφή

Έχει μια βδομάδα σχεδόν που τα φανάρια Ευμοίρου δεν λειτουργούν και υπάρχει αυξημένη κίνηση λόγω Εορτών.


ΕΟ Καβάλας Ξάνθης 520, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΣΗΜΑΝΣΗ

πριν 3 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 μήνες
Location

Απαντήθηκε

Οι συγκεκριμένοι φωτεινοί σηματοδότες βρίσκονται σε εθνικό οδικό δίκτυο. Για την αποκατάσταση λειτουργίας τους είναι αρμόδιες οι υπηρεσίες της Περιφερειακής Ενότητας Ξάνθης. Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας.

πριν 3 μήνες