Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #1082. Κλαδιά και σκουπίδια πεταμένα για μεγάλο χρονικό διάστημα - κίνδυνος πυρκαγιάς
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες

Περιγραφή

Μπροστά στο κηροπλαστείο της Αγ. Ειρήνης υπάρχουν για περισσότερο από 30 μέρες, αποξηραμένα κλαδιά, αλλά δυστυχώς και μπάζα πεταμένα! Η αντίστοιχη υπηρεσία του Δήμου έχει επανειλημμένα ενημερωθεί για το γεγονός αυτό! Μεγάλη εντύπωση επίσης μου κάνει το γεγονός, ότι οι υπάλληλοι της καθαριότητος ενώ περνούν από εκεί δυο φορές την εβδομάδα, κανείς δεν ενδιαφέρθηκε να ειδοποιήσει την αρμόδια υπηρεσία! Και να μη ξεχνάμε, ότι κάτω από αυτά τα ξερά κλαδιά, υπάρχουν πεύκα σε οικόπεδο (με το κόκκινο σπίτι) γεμάτο πευκοβελόνες και κουκουνάρες! ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΓΙΑ ΠΥΡΚΑΓΙΑ!


Αγίας Ειρήνης 9, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν 3 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 3 μήνες