Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΦΩΤΙΣΜΟΣ #1077. Καμμένες λάμπες στο πάρκο της Ν. Μορσίνης
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες

Περιγραφή

Αρκετές από τις λάμπες των στύλων φωτισμού στο πάρκο της Ν. Μορσίνης είκαι πολύ καιρό καμένες και επειδή μαζεύονται παιδιά μέχρι αργά στο χώρο, για λόγους ασφαλείας καλό θα ήταν να αντικατασταθούν.


Unnamed Road, Nea Morsini 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΦΩΤΙΣΜΟΣ

πριν 3 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 3 μήνες