Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #1068. Χαλασμένος κάδος σκουπιδιών
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο

Περιγραφή

Σπανδωνίδου με Κλεισούρας γωνία στη Χρύσα υπάρχει χαλασμένος κάδος - δεν ανοίγει το καπάκι.


Σπανδωνιδη 4, Χρύσα 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν ένα χρόνο
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα χρόνο
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 6 μήνες