Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ #1067. Επισκευή πεζοδρομίου στην κεντρική πλατεία (φθορά λόγω δέντρου)
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 4 μήνες

Περιγραφή

Στην Bασ. Kωσταντινου Νο1 στην κεντρική πλατεια υπαρχει δεντρο το οποιο εχουν μεγαλωσει οι ριζες του,με αποτελεσμα τα μαρμαρα γυρω απο αυτο να εχουν βγει απο την θεση τους και σκονταφτουν πανω διερχομενοι και μπορει να συμβει ατυχημα....

Φωτογραφίες

Βασ. Κωνσταντίνου 1, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ

πριν 4 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 4 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 3 μήνες