Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ #1053. Ανάγκη κοπής χόρτων λόγω εμφάνισης ποντικιών και φιδιών
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ
Δημιουργήθηκε: πριν 4 μήνες

Περιγραφή

Παρακαλούμε να γίνει κοπή χόρτων και καθαρισμός της περιοχής, έχουν εμφανισθεί φίδια και ποντίκια. Είναι σημείο που παίζουν παιδιά. στον χάρτη παρακάτω, μόλις τοποθετώ τον κόκκινο δείκτη στο σημείο που θέλω, μου βγάζει άλλη διεύθυνση. Η σωστή διεύθυνση είναι Γιαννιτσών 24, πίσω απο το τζαμί. (σας ευχαριστούμε για την άμεση επίλυση του παρόμοιου προβλήματος με χόρτα στην περιοχή της Ξανθίππης)

Φωτογραφίες

Γιαννιτσών 24, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

πριν 4 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 4 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 3 μήνες