Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ #1023. Εγκαταλέλειμμενο όχημα στην οδό Δίων στη Χρυσά
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 χρόνια

Περιγραφή

Αυτοκινητο μάρκας Lancia και χρώματος μαύρου, το οποίο είναι μέσα στον δρόμο και μετά από κλειστή στροφή.

Φωτογραφίες

Δίων 4, Χρύσα 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Location

Σε εξέλιξη

Η Υπηρεσία μας προχώρησε στην τοποθέτηση Ειδικού Ενημερωτικού Εντύπου, ώστε ο ιδιοκτήτης του οχήματος να το απομακρύνει. Σε περίπτωση που αυτό δεν πραγματοποιηθεί σε διάστημα 45 ημερών η Υπηρεσία μας θα απομακρύνει το όχημα.

πριν 2 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.