Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ #1020. Χαλασμένο οδόστρωμα στην Τσιμισκή
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 χρόνια

Περιγραφή

Ο δρόμος μετά από κάποιες εργασίες έχει μείνει εδώ και πολύ καιρό χαλασμένος χωρίς ασφαλτόστρωση και όλη η Τσιμισκή σε εκείνο το κομμάτι είναι γεμάτο χώματα.

Φωτογραφίες

Τσιμισκή 52, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.