Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΦΩΤΙΣΜΟΣ #1013. Καμμένες λάμπες - Ελλιπής φωτισμός στη Βλαχοπούλου
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 χρόνια

Περιγραφή

ΣΤΗΝ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ( ΠΡΩΗΝ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ) ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΙ ΛΑΜΠΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΗΜΕΡΕΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΝΗΣΙΔΑ ΛΕΙΠΕΙ ΟΛΗ Η ΚΟΛΩΝΑ ΚΑΘΩΣ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΚΑΙ ΑΦΑΙΡΕΘΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΟΧΑΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ.


Αρχιεπισκόπου Χριστόδουλου 2, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΦΩΤΙΣΜΟΣ

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.