Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ #1009. ΚΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝΤΡΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 χρόνια

Περιγραφή

ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 20 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΦΥΤΡΩΣΕΙ ΔΕΝΤΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΕΝΕΨΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ ΤΗΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

Φωτογραφίες

Ξάνθου 33, Χρύσα 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.