ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                              ΞΑΝΘΗ 10 Ιουλίου 2013

ΝΟΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ                                 Αριθμ. Πρωτ. 1516    

ΔΗΜΟΥ ΞΑΝΘΗΣ

Ταχ. Δ/νση: Πλ. Διοικητηρίου1Α                            ΠΡΟΣ:

Ταχ. Κώδικας: 67100 Ξάνθη                         Πίνακας αποδεκτών

Τηλέφωνο: 2541072554        

Πληροφορίες: Γεώργιος Σπυριδόπουλος

e-mail:

  

ΘΕΜΑ: «Πρόσκληση σύγκληση συνεδρίασης του Διοικητικού Συμβουλίου»

 

 

Παρακαλούμε όπως προσέλθετε σε τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Κέντρου Πολιτισμού Δήμου Ξάνθης για την συζήτηση και λήψη αποφάσεων, που θα διεξαχθεί την Πέμπτη 18 Ιουλίου 2013 και ώρα 15:00 στην έδρα του Κέντρου Πολιτισμού Δήμου Ξάνθης στην Πλατεία Διοικητηρίου 1α, 5ος όροφος -Τμήμα Διοικητικών και Οικονομικών Υπηρεσιών, για τη συζήτηση και λήψη απόφασης στα θέματα της ημερήσιας διάταξης.

  

Ο Πρόεδρος του

Διοικητικού Συμβουλίου

 

Εμμανουήλ Ι. Φανουράκης 

 

 Συνημμένα:

Πίνακας θεμάτων ημερήσιας διάταξης

 

Πίνακας θεμάτων ημερήσιας διάταξης του Διοικητικού Συμβουλίου του Κέντρου Πολιτισμού Δήμου Ξάνθης στις 17-07-2013 που επισυνάπτεται στη με αριθμ. πρωτ. 1516/10-07-2013 πρόσκληση.

 

Θέμα 1ο                        Έγκριση προγράμματος εκδηλώσεων των Γιορτών Παλιάς Πόλης 2013, έγκριση δαπανών και διάθεση πιστώσεων.

Εισηγητής :                  Αριστέα Αλατά προϊστάμενη Τμήματος Πολιτιστικών Εκδηλώσεων    

Θέμα 2ο                        Αναμόρφωση προϋπολογισμού οικονομικού έτους 2013

Εισηγητής :                  Γεώργιος Σπυριδόπουλος – Προϊστάμενος Τμήματος Δ/κων & Οικονομικών Υπηρεσιών

Θέμα 3ο                        Συνδρομή εφημερίδων έτους 2012

Εισηγητής :                  Γεώργιος Σπυριδόπουλος Προϊστάμενος Τμήματος Δ/κων & Οικονομικών Υπηρεσιών

 

  Αποδέκτες πίνακα αποδεκτών:

  1. Νικόλαος Ανταμπούφης
  2. Ηλίας Βασιλούδης
  3. Ιωάννης Δρεμσίζης
  4. Αλέξανδρος Κυριακίδης
  5. Σάββας Μελισσόπουλος
  6. Δημήτριος Μπένης
  7. Ελισσάβετ Παυλίδου
  8. Κρυωνάς Σεργκενλίδης
  9. Αναστασία Τζόλα
  10. Ιωάννης Τσεγγελίδης
  11. Ανέστης Χατζόπουλος
  12. Τιμούρ Χουσείνογλου

 

 

 


ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΗ
ΒΕΛΤΙΩΝΩ ΤΟ ΔΗΜΟ ΜΟΥ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ
FREE WIFI
WIFI4EU
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.